نویسنده : والاس والترز                     مترجم:بهاره دادرس

والاس والترزبا زبانی ساده و محکم برای ما شرح داده است که هر فردی بدون توجه به گذشته با رویدادهای زندگی اش می تواند آهنربایی برای جذب توانگری به زندگی خویش باشد.
جمله آغازین فصل اول در زمانی کوتاه اهم مطالب را بازگو می کند : علیرغم تمام آنچه که در مورد توانگری عنوان شده است حقیقت ماجرا این است که امکان ندارد بدون توانگری بتوان زندگی کامل و موفقی را گذراند.
زمانی که من این جمله را خواندم و تحلیل کردم زندگی خودم از این رو به آن رو شد، برنامه های تلویزیونی من بهتر و بهتر شدند، سطح درآمد من به طور ناگهانی افزایش یافت ، روابط من به طور معجزه آسایی بهبود یافت و به طور عجیبی به سوی افراد جدیدی رهبری شدم.
اینها برای هر کسی که این کتاب شگفت انگیز را کشف کند طبیعی است. از زمانی که دستورات این کتاب را بیاموزید و مو به مو اجرا کنید این اتفاقها برای شما هم می افتد. تا زمانی که از این کتاب استفاده کنید برای شما همانند کلید خوشبختی عمل خواهد کرد، این کتاب زندگی شما را تغییر می دهد.
بخاطر داشته باشید که شما در حال کشف یک حقیقت جدید و شگفت انگیز و آموزش اصول بنیادین توانگری و موفقیت در زندگی هستید. به خاطر داشته باشید و همانطور که والاس می گوید: اعتماد و باور کنید.
هر آنچه در زندگی خود می خواهید اینجا انتظار شما را می کشد و با این کتاب هم اکنون در دستان شماست.

درخواست کتاب

  • کتاب های صوتی در صورت وجود ارسال می شود و در صورت نبود، فایل پی دی اف ارسال خواهد شد. شما با انتخاب گزینه زیر فقط اولویت رو مشخص میکنید.